Citi HandlowyKonta bankowe Citibank to dostęp do szerokiej oferty najnowocześniejszych i produktów usług finansowych, dających poczucie pełnej swobody w zarządzaniu Twoimi finansami. CitiPhone - całodobowy, bezpieczny dostęp do Twojego konta przez telefon. Citibank Online - szybkie, wygodne i tanie zarządzanie kontem przez internet.  • Ponad 100 oddziałów w całej Polsce
  • Przelewy przez internet bez opłat
  • Całodobowy dostęp do rachunków przez telefon i internet
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Citibank Handlowy i Euronet w Polsce oraz bankomatach w oddziałach Citibanku za granicą
  • Linia kredytowa nieoprocentowana do 7 dni w każdym miesiącu
  • Możliwość prowadzenia dodatkowych rachunków w walutach obcych

CitiOne Direct - Konto internetowe CitiOne Direct to propozycja dla osób, które chcą swobodnie zarządzać swoimi finansami, kontaktując się z bankiem głównie przez internet lub telefon. To świetny wybór dla Klientów dokonujących wielu transakcji bankowych i oczekujących niskich opłat związanych z korzystaniem z konta.

CitiOne - Zostało stworzone specjalnie z myślą o Klientach aktywnych, ceniących wygodę i profesjonalizm. CitiOne daje poczucie pełnej swobody w przeprowadzaniu transakcji bankowych i pozwala korzystnie ulokować posiadane środki finansowe.

CitiKonto - To podstawowy rodzaj konta osobistego oferowanego przez Citibank Handlowy. To konto umożliwiające efektywne i wygodne zarządzanie Twoimi finansami.

CitiGold - Zarządzanie Majątkiem (CitiGold Wealth Management) jest wyjątkową ofertą zarządzania kapitałem, skierowaną do najbardziej wymagających Klientów. Do osób, które pragną bezpiecznie i zyskownie inwestować swoje pieniądze i oczekują indywidualnej obsługi na najwyższym poziomie. Taki poziom profesjonalizmu oferuje tylko CitiGold Wealth Management, światowy wzorzec elitarnych usług bankowych.

Konto Oszczędnościowe Citibank to atrakcyjnie oprocentowany rachunek, na którym pieniądze zarabiają i w każdej chwili są pod ręką. W ramach konta możesz oszczędzać w PLN, EUR, USD.

więcej


Citi Handlowy - konto osobiste


Citi Handlowy
  • 0 zł za konto i kartę
  • 0 zł za przelewy
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów
  • Dodatkowo Konto SuperOszczędnościowe na 3,03%

Citi Handlowy - konto firmowe


Produkt chwilowo niedostępny.

Kliknij - skorzystaj z zestawienia i wybierz produkt najlepszy dla siebie.


Citi Handlowy - konto młodzieżowe


Produkt chwilowo niedostępny.

Kliknij - skorzystaj z zestawienia i wybierz produkt najlepszy dla siebie.


Citi Handlowy - konto oszczędnościowe


Produkt chwilowo niedostępny.

Kliknij - skorzystaj z zestawienia i wybierz produkt najlepszy dla siebie.Informacje finansowe:
Oferta banków:
Kursy walut NBP 2022-09-28
USD5,0381+1,83%
EUR4,8147+1,12%
CHF5,0710+1,15%
GBP5,3856+0,73%